Kurs indywidualny dla dzieci i młodzieży  Email

Im wcześniej zaczniemy uczyć się języka obcego, tym łatwiej - a przede wszystkim szybciej! - przebiega proces jego przyswajania. Łatwiejsza staje się też nauka kolejnego języka. Dzieci bardzo szybko uczą się przez "osłuchanie", a ich ciekawość świata, wrażliwość i chęć poznania wszystkiego, co nowe, zmusza je do zadawania licznych pytań, a tym samym do powtarzania nowych nazw, zwrotów i zdań.


Zajęcia indywidualne pozwalają uniknąć sytuacji, w których dzieci szybciej przyswajające wiedzę nudzą się, podczas gdy nauczyciel poświęcą większość czasu zajęć uczniom słabszym. Dzięki indywidualnemu podejściu każde dziecko ma szansę zdobyć wiedzę w naturalnym dla siebie tempie bez obawy, że pobieżna nauka zniechęci je do dalszej przygody z językiem obcym.

Uczenie dzieci i młodzieży jest tak odmienne od nauczania dorosłych, że w praktyce stanowi odrębną specjalizację i może być przeprowadzane tylko przez nauczycieli, którzy posiadają
odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne, doświadczenie i - co najważniejsze - lubią pracę z dziećmi. Jest ona dla nich nie tyle wykonywaniem zawodu, co pasją.

Z nami możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będą uczyć tylko najlepsi lektorzy.


Proponujemy nieodpłatny test poziomujący, 1 nieodpłatne zajęcia próbne z lektorem* oraz 1 próbny pakiet zajęć z niższą stawką, byś mógł przekonać się do naszych metod i standardów nauczania.

 

Zapytaj o szczegółową ofertę Email .
 

* Nie płacisz za pierwszą lekcję, jeśli nie zdecydujesz się na kontynuację kursu.